Bruska na nehtySponzorované odkazy

Bruska na nehty je nástroj, který dokonale nahrazuje mnoho pilníků při manikúře či modeláži nehtů. Bruska na nehty pracuje velmi rychle a dokáže zkrátit práci pilníku z 2 hodinové dřiny na 15 minut. Investice do brusky na nehty se jistě vyplatí všem ženám či mužům, kteří se věnují manikúře či modeláži nehtů nejen pro svou osobu, ale i pro své zákazníky. Velmi Vám také usnadní práci při odstraňování laku a zabrušování nehtů ze spodu.

K bruskám na nehty jsou všeobecně dodávány různé nástavce, které však nejsou vždy úplně vyhovující. Z názoru mnoha uživatelek brusek na nehty vyplývá, že kromě brusky Vás ještě nemine nákup nějakého kvalitního titanového válce. Všeobcně dbejte na to, aby byl válec z tvrdého kovu.

Dobré brusky na nehty mívají okolo 25-30 tisíc otáček, takže jestli má některá méně, měli byste zvážit svou investici. Pozor také na cenu. Existuje mnoho laciných brusek na nehty, které však sotva přiložíte k nehtu a oni se přestanou točit. Tyto brusky jsou většinou dodávány zdarma k jinému modelovacímu zařízení na nehty.

Za opravdu kvalitní brusku na nehty lze považovat například profesionální brusku JSDA JD500, kterou mimo jiné vidíte i na obrázku k tomuto článku.

Profesionální bruska na nehty JSDA JD500. Má obousměrné otáčky vpravo a vlevo, které dovoluji pracovat jak pravo-ručním tak i levo-ručním nehtovým techničkám. Klidný chod motoru s antivibračním systémem. Možnost ručního nebo nožního ovládání.

A jaké máte vy zkušenosti s bruskami na nehty? Napište nám níže do komentářů a pomožte tak ostatním s výběrem.Sponzorované odkazyJeden myslel na “Bruska na nehty

  • 16.4.2019 (6.12)
    Trvalý odkaz

    Dobrý den,

    doporučíte mi nějakou konkrétní brusku prosím? Tenhle článek mi přijde moc fajn, ale ty konkrétní tipy by mi dost pomohly. Děkuji

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *