Bruska na nehty


Bruska na nehty je nástroj, který dokonale nahrazuje mnoho pilníků při manikúře či modeláži nehtů. Bruska na nehty pracuje velmi rychle a dokáže zkrátit práci pilníku z 2 hodinové dřiny na 15 minut. Investice do brusky na nehty se jistě vyplatí všem ženám či mužům, kteří se věnují manikúře či modeláži nehtů nejen pro svou osobu, ale i pro své zákazníky. Velmi Vám také usnadní práci při odstraňování laku a zabrušování nehtů ze spodu.

K bruskám na nehty jsou všeobecně dodávány různé nástavce, které však nejsou vždy úplně vyhovující. Z názoru mnoha uživatelek brusek na nehty vyplývá, že kromě brusky Vás ještě nemine nákup nějakého kvalitního titanového válce. Všeobcně dbejte na to, aby byl válec z tvrdého kovu.

Dobré brusky na nehty mívají okolo 25-30 tisíc otáček, takže jestli má některá méně, měli byste zvážit svou investici. Pozor také na cenu. Existuje mnoho laciných brusek na nehty, které však sotva přiložíte k nehtu a oni se přestanou točit. Tyto brusky jsou většinou dodávány zdarma k jinému modelovacímu zařízení na nehty.

Za opravdu kvalitní brusku na nehty lze považovat například profesionální brusku JSDA JD500, kterou mimo jiné vidíte i na obrázku k tomuto článku.

Profesionální bruska na nehty JSDA JD500. Má obousměrné otáčky vpravo a vlevo, které dovoluji pracovat jak pravo-ručním tak i levo-ručním nehtovým techničkám. Klidný chod motoru s antivibračním systémem. Možnost ručního nebo nožního ovládání.

A jaké máte vy zkušenosti s bruskami na nehty? Napište nám níže do komentářů a pomožte tak ostatním s výběrem.

Přečtěte si také:  Účesy pro krátké vlasy

1 Response

  1. Nejlepší brusky na nehty napsal:

    Dobrý den,

    doporučíte mi nějakou konkrétní brusku prosím? Tenhle článek mi přijde moc fajn, ale ty konkrétní tipy by mi dost pomohly. Děkuji

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *