Dámy, chcete u vody vypadat sexy?


Asi každá z nás si alespoň jednou za čas představí situaci, kdy se při slunečním západu prochází po rozpálené pláži ve svých krásných plavkách a muži nestačí zírat, jaká nebeská krása se zrovna kolem nich promenáduje. Rádi byste, aby nezůstalo jen u bláhových představ, ale aby se vaše myšlenka proměnila ve skutečnou realitu?

Možná vás zklamu, když vám prozradím, že řeč nebude o tom, jak zhubnout, jak k dokonalosti vytvarovat svou postavu nebo o něčem podobném. Tento článek je o tom, jaké vybrat plavky pro letošní léto, abyste vypadaly opravdu dobře a muži na vás mohli oči nechat.

Tak tedy k věci. Jaké plavky na léto 2013? V první řadě byste si měli vybrat takové plavky, v nichž se budete cítit dobře. Při jejich výběr dbejte samozřejmě také na to, aby plavky seděly, aby vám, jak se říká, nikde nic nelezlo. Nebojte se do plavek zainvestovat více peněz. Raději kupte dražší, zato kvalitní plavky, které vám vydrží minimálně celou jednu letní sezonu.

Kde plavky koupit?

Existuje mnoho obchodu, jak internetových, tak kamenných, ve kterých lze kvalitní plavky zakoupit. Já osobně bych doporučila eshop KRU, který nabízí široký sortiment krásných dámských plavek za pěkné ceny. Jakmile zde provedete objednávku, personál obchodu na ni okamžitě začne pracovat a během 2 až 3 dnů máte plavky hezky u sebe doma.

plavky-protest.jpg (8 KB)

Přečtěte si také:  Girls fashion run