Gelové nehty


491341_my_handGelové nehty se vyznačují trvanlivostí, pružností, odolností a v neposlední řadě také přirozeným vzhledem. Každá žena je jedinečná a není pochyb o tom, že jedním ze způsobů jak tuto jedinečnost ještě podtrhnout, jsou upravné nehty, ať už ozdobené jednoduchými barvami, francií anebo filigránskými vzory a ozdobami. Zvolíte-li navíc ozdobný Nail art, můžete si být svoji jedinečností jistá, protože každý takový nehet je umělecké dílo a neopakovatelný originál.

Gelové nehty jsou velmi oblíbeným modním doplňkem u žen. Byly patentované v roce 1984. Gelový nehet je v podstatě plast, který zatvrdne pomocí světla. Gelové nehty vznikly z oboru dentální medicíny. Vyznačují se trvanlivostí, pružností, odolností. Jednou z výhod gelových nehtů je, že při správném nasazení a užívaní nepoškozují přírodní nehty a vypadají přirozeně.

Každá žena bez ohledu na věk si zaslouží mít nehty krásné a upravené, díky gelovým nehtům jste tak jen krůček od dokonalosti. Upravené nehty se stávají nezbytnou součástí běžného života. A pokud nejste spokojena se svými vlastními nehty, ať už pro jejich tvar nebo lámavost, gelové nehty Vás mile překvapí, stanou se nedílnou součástí Vaší osobnosti, prostě Vaším nezbytným doplňkem.

Přečtěte si také:  Účesy pro dlouhé vlasy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *