Kolik ušetříte s elektronickou cigaretou?


Klasické kouření ničí nejen vaše zdraví, ale také značnou měrou obtěžuje vaše okolí. Kromě toho, že si tímto jednáním můžete nenávratně poškodit zdraví, se jedná také o zlozvyk, který řádně ždímá vaši peněženku. Průměrný kuřák může ročně prokouřit i jednu luxusní dovolenou u moře. Že patříte do skupiny těch, kteří si stěžují na nedostatek finančních prostředků, kterými by zafinancovali letní dovolenou, a proto raději nikam nejezdíte? Co takhle si spočítat, kolik svému zlozvyku ročně obětujete a následně se zaměřit na to, zda tuto skutečnost nemůžete nějakým způsobem změnit
.
Pořiďte si elektronického pomocníka a ušetřete

E-cigarety šetří nejen vaše zdraví, ale také finanční prostředky. Při jejich kouření nedochází ke spalování cigaretového papírku a tabáku, takže do svého těla vpravujete kromě dávky nikotinu pouze vodní páru. Ceny elektronických cigaret se pohybují v řádech stokorun. Pokud s tímto výrobkem doposud nemáte žádné zkušenosti a nejste si jisti, zda byste si na něj zvykli, pořiďte si levnější variantu, která vás vyjde na cca 500 Kč. U těch dražších a kvalitnějších elektronických cigaret si však budete muset pochopitelně připlatit. I přesto jsou však náklady oproti klasickému kouření nesrovnatelné.

Kde pořídíte elektronickou cigaretu?

Elektronické cigarety vybírejte pouze ve známých obchodech nebo internetových e-shopech a u ověřených prodejců. Před samotným nákupem zkontrolujte, zda je na stránkách uveřejněn certifikát kvality. V opačném případě se nebojte o něj požádat. Jedině tak získáte jistotu, že kupujete originální elektronickou cigaretu, která není padělkem a pomůže vám zbavit se svého zlozvyku nebo jej alespoň značně omezit. Kromě toho přivítáte ve svém rodinném rozpočtu zajímavý finanční obnos, se kterým si již jistě budete vědět rady.

IMG_0997.jpg (15 KB)

Přečtěte si také:  Bezlepková dieta