Krabičková dieta

perfect figure

968311_3d_render_juice_containerKrabičková dieta? Slyšíte to poprvé? Pokud ano, pak jste tu správně a o krabičkové dietě se zde dozvíte více.

Co je to krabičková dieta?

Začnu spíše tím, co to není. Krabičková dieta není speciální dietou, která se v poslední době hojně rozšiřuje. Tento výraz vznikl s obchodní činností při které jsou Vám dopravovány již hotová dietní jídla, které si dle potřeby pouze ohříváte. Nejvíce se jedná o jídla pro redukční dietu a nebo pouze pro dodržování zdravé a vyvážené stravy.

Krabičková dieta je nutričně i kaloricky vyvážené jídlo složené z pěti chodů (snídaně, přesnídávka, oběd, svačina a večeře) a je připravována podle údajů o vaší postavě, zejména výšky, váhy, obsahu tuku a jiných látek v těle s přihlédnutím na potraviny, které opravdu nemáte v oblibě.

Krabičkovou dietu si potom každý den můžete vyzvedávat v odběrných místech nebo nechat osobně přivézt. Dnes je na trhu a zejména na internetu mnoho společností, jejichž činností je právě krabičková dieta a samozřejmostí je příprava diety i na sobotu a neděli.

Jestli však čtete tento článek a nebydlíte v nějakém větším městě, pak pro Vás bude velmi obtížné krabičkovou dietu vyzvedávat. Byť některé firmy nabízí rozvoz, tak většinou pouze v blízkém okruhu od samotného odběrného místa.

Co Vám krabičková dieta přinese?

Krabičková dieta je oblíbená zejména tím, že jídla jsou opravdu připravována s tím, aby obsahovala všechny důležité vitamíny a látky potřebné pro lidský organismus a strava je dostatečně pestrá.

Jaké jsou náklady za krabičkovou dietu?

Zkuste si zpočítat, kolik utratíte měsíčně za jídlo, které doma vaříte, sníte v restauraci či v bistru. Pokud se v jídle doposud neomezujete, jsou náklady na stravování Vás a řekněme vašeho manžela či přítele cca 400 – 500 Kč denně. Měsíčně tedy pouze za jídlo utratíte 12.000 až 15.000 Kč.

Přečtěte si také:  Dieta

Ceny za krabičkovou dietu jsou velmi srovnatelné. Za oba utratíte průměrně 420 – 550 Kč denně, tedy 12.600 až 16.500 Kč. Sice ve výsledku dostanete za tuto cenu méně jídla, než byste nakoupili sami, ale výhodou je, že si již jedná o kompletní celodenní jídelníček a vy již nic jiného k jídlu nepotřebujete. Vaše lednička tak může sloužit už jen pro uchovávání jednodenní stravy a pití.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *