Svatební účesy


Svatební účes je před svatbou samotnou zásadní, neboť o svatebním dni chce být každá nevěsta tou nejkrásnější. Je dobré se na to předem připravit a nenechávat nic na poslední chvíli. Svatba je velkou životní událostí, na kterou celý život vzpomínáme. Nevěsty, svědkyně i družičky chtějí v tento den vypadat perfektně a mít dokonalé šaty, boty a krásné šperky. Každá žena chce být o svůj svatební den nádherná. Perfektní svatební účes a líčení jsou samozřejmostí. Fotogalerie nejrůznějších typů svatebních účesů a informace spojené s účesy vám pomůžou při výběru nejvhodnějšího svatebního účesu, který dovrší váš dokonalý vzhled.

Co se týče účesů, móda se skutečně mění každým rokem. Co ale zůstává aktuální pořád, jsou klasické ženské styly vlnitých vlasů, drdolů a kadeří. Je také populární mít část vlasů vyčesanou směrem nahoru, druhou směrem dolů. Ke svatbám se výborně hodí i ofinky, zejména pak ty delší, upravené směrem do stran.
I když se zdají kadeře být klasickým účesem při svatbách, nic nepokazíte ani rovnými vlasy, pokud se na ně cítíte a máte s nimi dobrý pocit. Pokud se rozhodnete mít na svatbu dlouhé vlasy, měly by se upravit tak, aby se leskly a upoutaly tak na sebe pozornost, což je ostatně to, co se od nevěst očekává.

Při výběru kadeřnictví, kde vám vykouzlí krásný svatební účes, se řiďte referencemi přátel a známých. Několik dnů před svatebním dnem je dobré dohodnout si s kadeřníkem zkoušku svatebního účesu, aby se nestalo, že Vám účes, který jste si vybrala, nebude držet nebo sedět. Vše je dobré připravit v klidu předem, ať máte jistotu, že vše proběhne podle vašich představ a budete neodolatelnou nevěstou.

Svatební účesy fotogalerie:

Přečtěte si také:  Věděli jste o vlasech, že…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *