Účesy 2010


Která žena by nechtěla mít krásné vlasy a moderní účes roku 2010? Možná právě vy jste se rozhodla změnit svůj účes, ale stále váháte. Před návštěvou kadeřníka by měla každá žena zvážit, co od nového účesu očekává. Právě tato stránka by Vás měla inspirovat při výběru nového účesu a střihu pro rok 2010.

Absolutním hitem 2010 jsou překrásné módní účesy s moderními prvky a detaily. Celkový vzhled účesu podtrhuje jednoduchost a elegance střihu, originální hravost a přirozená upravenost.

Účesy 2010 převládají vrstvenými střihy, rafinovanými a prostřiženými ofinkami, krátce střiženými mikády, sčesanými pěšinkami na stranu a barevnými odlesky melírů. Ofinky mohou být načesány buď na stranu anebo mohou být pečlivě uhlazeny za ušima.

Pro účesy 2010 jsou samozřejmě v kurzu i hladké rovné vlasy, vysoké sčesané účesy, znamenité zapletené drdoly, rozpuštěné dlouhé vlasy, bohaté účesy, volnější střihy, nádherné vlny, dokonalé extravagantní střihy či osobité styly. Veškeré tyto módní účesy vynikají elegancí, ženskostí a nestárnoucím půvabem. Jsou určeny pro všechny ženy, starší dámy či dívky, které mají rádi praktické, veselé a vyzývavé účesy.

Účesy 2010 fotogalerie:

Přečtěte si také:  Laky na nehty

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *