Účesy pro dlouhé vlasy


Účesy pro dlouhé vlasy patří k těm nejvíce diskutovaným a to právě díky jejich délce.

Pokud Vás příroda obdařila dlouhými vlasy, tak je určitě neschovávejte před světem. I když se módní trendy čas od času mění, neznamená to, že dlouhé vlasy jsou out pokud právě letí krátké.

Koruna na Vaši hlavě Vás může hezky potěšit proto se naučte z ní radovat. Nemusíte nosit vlasy striktně v culíku ale právě naopak nechte je zazářit. Ať se okolí kochá v jejích kráse.

Přestože dlouhé vlasy a jejich kvalita závisí na typu vlasů a jejich charakteru, tvaru obličeje a dalších faktorech, v zásadě se dá říct, že je může nosit každý z nás. Dlouhé vlasy patří mezi velmi populární, jelikož vzbuzují dojem velmi sofistikovaného vzhledu.

Dlouhé účesy jsou vynikající, pokud jsou vhodně upraveny: mohou být doslova „atrakcí“ při večeru stráveném např. na diskotéce, je možné je však nosit i při zcela běžných činnostech jako je posilovna. V tomto případě se jednoduše svážou do culíku a vše vyřešeno.

Dlouhé vlasy jsou vhodné pro ženy s hustými a drsnými vlasy, jelikož se dají stylingovat, a zvládání „porostu na hlavě“ se tak stane mnohem jednodušším. Dlouhé vlasy mohou působit velkolepě či zcela neformálně, mohou být sexy i vážné. Dokáží ženě dodat na plnosti a objemu vlasů, pokud jsou kudrnaté, či sofistikovanost a délku, pokud jsou rovné.

Účesy pro dlouhé vlasy 2010 – Tento rok se častěji objevují účesy s rovnými vlasy, které jsou volně rozpuštěné. Barvy dle vaší povahy a společenské události.

U dlouhých účesů se většinou vlasy upravují pouhých sestřižením, i tak je totiž výsledek komplexní a upoutá. Pokud máte dlouhé vlasy a stále si je ještě necháváte narůst, určitě dosáhnete vzhledu, který vám bude nejedna žena (či muž) závidět.

Přečtěte si také:  Účesy mikádo

Účesy pro dlouhé vlasy fotogalerie:

Máte právě Vy dlouhé vlasy? Napište nám níže do kementářů, jak si je upravujete a který střih Vám nejvíce vyhovuje?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *