Účesy pro polodlouhé vlasy


1066548_long_hairÚčesy pro polodlouhé vlasy se rozdělují na účesy sportovní, společenské či stylové. Polodlouhé vlasy můžete využívat v kombinaci s ofinkou, která může být dlouhá, krátká, geometricky tvarovaná a mnoho dalších úprav. Mezi oblíbené účesy patří především vrstvený střih. Podbarvením či melírem můžete dosáhnout okouzlujících efektů. Polodlouhé vlasy si také můžete rozčesat na pěšinku, která může být buď uprostřed, nebo na straně.

Jelikož se jedná o nejrozšířenější délku vlasů, existuje mnoho kadeřnických salónů, které se právě na tento typ vlasů vyloženě specializují.

Za polodlouhé vlasy jsou považovány vlasy, jejichž délka sahá od úst po ramena. Tento styl účesu sluší téměř každému typu obličeje a střih je praktický. Polodlouhé vlasy jsou dnes nejběžnější a účesy pro tuto délku vlasů jsou univerzální a dá se s nimi udělat téměř cokoliv. S polodlouhými vlasy si můžete dovolit i extravagantní účesy. Mezi výhody těchto vlasů patří jejich univerzálnost a není potřeba je nikterak upravovat. Proto je většina žen využívá. Máte možnost si nechat sestřihat vlasy na různé účesy, kterých je mnoho.

Praktický polodlouhý účes si můžete nechat různě prostříhat, takže vznikne moderní vrstvení. Můžete zaexperimentovat i s podbarvením nebo melíry. Držte se však spíše při zemi, protože výrazné barevné melíry vypadají stylově spíše na krátkých vlasech, zatímco na delších by mohly vypadat trochu nevkusně. V přirozenosti a jednoduchosti je krása a tady to platí dvojnásob!

Přečtěte si také:  Věděli jste o vlasech, že…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *